Den otevřených dveří na naší katedře

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 proběhl na Albertově Den otevřených dveří, kterého se zúčastnila také naše katedra.

Pro potenciální uchazeče byl připraven doprovodný program, ať už formou přednášky "Co lze vyčíst z populační pyramidy?" v podání dr. Hulíkové nebo ukázkou různých demografických výstupů a možnosti konzultace různých problematik se studenty i vyučujícími v prostorách chodby v 2. patře, či na informační přednáškou Studium Demografických oborů ve Velké geologické posluchárně.

Velmi nás těší zájem potenciálních uchazečů o námi nabízené obory a doufáme, že právě katedru demografie a geodemografie PřF UK si vyberou pro své další studium.

Zachycení tohoto dne pro celou Geografickou sekci objektivem dr. Dany Fialové z KSGRR je možné si prohlédnout zde. Prezentaci z informační přednášky pak naleznete zde.

Děkujeme všem studentům a zaměstnancům, kteří se na Dni otevřených dveří podíleli, za jejich čas a úsilí, které tomuto dni věnovali.

Vaše katedra

Publikováno: Sobota 24.01.2015 08:00