Analýza čerpání a poskytování vybraných zdravotních ambulantních služeb v Česku

Pozvánka na shrnující seminář k projektu, který je řešen na naší katedře.
Čas 25.11.2020
od 10:00 do 11:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Zveme všechny zájemce o problematiku čerpání a poskytování ambulantních zdravotních služeb v Česku, se zaměřením na diabetologické, kardiologické a psychiatrické pacienty, k účasti na semináři, jehož obsahem bude:

• představení hlavních výstupů projektu;
  • vizualizace regionálních rozdílů v čerpání, poskytování a dostupnosti ambulantních služeb v Česku;
  • prezentace modelových projekcí budoucího vývoje lékařů i pacientů v odbornostech ambulantní diabetologie, kardiologie a psychiatrie.

Seminář se uskuteční ve středu 25. listopadu 2020 od 10 hodin online formou (prostředí MS Teams, k připojení není nutný účet).

Prosíme o přihlášení zájemců pomocí online formuláře nejpozději do úterý 24. listopadu 2020 (včetně).

Všem přihlášeným bude následně v den konání semináře ráno zaslán na vyplněnou e-mailovou adresu odkaz, pomocí něhož bude možné se k semináři připojit.

Za členy projektového týmu

RNDr. Luděk Šídlo, Ph.D.