Studentský seminář New Wave

vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
.

Zveme Vás na konferenci New Wave, která je neformální a přátelskou platformou studentům doktorského, magisterského i bakalářského studia a to napříč dílčími specializacemi geografie. Koná se již třetím rokem a usiluje o podporu komunikace a spolupráce nastupující generace geografů.

Komplexní rizika a hrozby představují v globalizujícím se světě výzvu pro udržitelný rozvoj balancující sociální, ekonomické a environmentální priority. Úspěšná odpověď na tyto výzvy vyžaduje inovace nejen v technologickém smyslu, ale také nové společenské vize a priority a jim odpovídající výzkumné otázky a metody. Konference New Wave usiluje o prezentaci různých pohledů - sociálních geografů, fyzických geografů, kartografů a demografů – na aktuální sociální a environmentální problémy.

Délka předneseného příspěvku 10 minut (a 10 minut na diskusi).

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na: new.wave@seznam.cz nejpozději do 27. 4. 2011.

Konferenční poplatek: 50 Kč – platba hotově na místě Druhý cirkulář s programem konference bude rozeslán na začátku května 2011.

Těšíme se na viděnou.

Lukáš Brůha, Martina Hupková, Jakub Lysák, Roman Matoušek, Petra Nyplová, Tereza Ponocná

Publikováno: Pátek 18.03.2011 11:25

Kategorie: