Profesor Bohumír Janský v médiích

4. února 2018 Česká televize vysílala projekt GEN, který byl věnován prof. Janskému z katedry fyzické geografie a geoekologie PřF UK. Ve stejný den proběhl také rozhovor s panem profesorem v Českém rozhlasu v pořadu Host Radiožurnálu.

GEN – Galerie elity národa – je nejrozsáhlejším dokumentárním projektem České televize. V neděli 4. února byl díl tohoto pořadu věnován prof. RNDr. Bohumíru Janskému, CSc. Kliknutím na obrázek níže se dostanete na stránky projektu s tímto dílem.

Ve stejný den proběhl s panem profesorem rozhovor také na Českém rozhlasu v pořadu Host Radiožurnálu. Ve více než 25 minutovém rozhovoru byly diskutovány otázky týkající se čistoty českých řek či také objev pramenů Amazonky. Celý rozhovor lze si spustit zde.

Publikováno: Pondělí 05.02.2018 19:00