Pozvánka na výstavu „POSOUVÁME VĚDU BLÍŽ“

Přírodovědecká fakulta UK v Praze a společnost SCIENTICA AGENCY, s.r.o. pořádají výstavu „BRUTAR BÁDÁNÍ aneb POSOUVÁME VĚDU BLÍŽ“
Čas 12.10.2015   00:00
03.12.2015   00:00
Přiložený soubor: BADANI_pozvanka.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Výstava shrnuje výsledky desetileté spolupráce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze (PřF UK v Praze) a společnosti SCIENTICA v oblasti interaktivního vzdělávání. Výstava prezentuje výsledky realizovaných výukových a propagačních projektů zaměřených na geografické a geoinformační obory.

Na výstavě je možno shlédnout (anebo alespoň nahlédnout) možnosti využívání digitálních technologií ve výuce (tablety, mobilní telefony, elektronické sondy), co obnáší tvorba interaktivních expozic či vzdělávacích filmů, jak lze učit v historickém prostředí barokního zámku a jak se s dětmi a učiteli dívat do hlubin vesmíru.

Výstava též prezentuje nově otevřenou oficiální vzdělávací kancelář Evropské vesmírné agentury pro Českou republiku (ESERO ČR), kterou výše zmíněné instituce v Česku realizují .

Výstavu doprovází ukázka vytvořených výukových materiálů a TV projekce vzdělávacích videí.

Autory výstavy jsou RNDr. Přemysl Štych, Ph.D., RNDr. Petr Mareš, Ph.D. a MgA. Ondřej Mašek.

Výstava trvá od 12. 10. 2015 do 3. 12. 2015, po-pá 9,00-18,00 hod. a je umístěna v předsálí Mapové sbírky, Děkanát PřF UK v Praze, Albertov 6, Praha 2.

Na fotografie z vernisáže výstavy se můžete podívat zde: http://danafi.rajce.idnes.cz/Vernisaz_vystavy_Brutar_badani_15._10._2015

Více informací o výstavě podá: RNDr. Přemysl Štych, Ph.D., mail: stych@natur.cuni.cz

Publikováno: Neděle 18.10.2015 00:00