Pozvánka na 9. ročník konference Mladých demografů

CfP: zveme Vás na 9. ročník konference Mladých demografů, která je určena především pro studenty a absolventy demografie, vítáni jsou ale i "nedemografové".

Konference Mladých demografů již tradičně nabízí výjimečnou možnost prezentování vlastních studií, příležitost k získání prvních konferenčních zkušeností v přátelském prostředí a především otevírá prostor k diskuzi o aktuálních demografických otázkách s kolegy z různých koutů Evropy a v posledních letech dokonce i z různých koutů světa.

Akce uskuteční 15. a 16. února 2018 v prostorách naší fakulty.

Pracovním jazykem konference je angličtina.

Pokud máte zájem se konference zúčastnit, předložte prosím název navrhovaného příspěvku, krátký abstrakt v angličtině (maximálně 250 slov) a 3-5 klíčových slov prostřednictvím registračního formuláře do 15. listopadu 2017. O přijetí Vašeho příspěvku budete informováni do 15. prosince 2017. Program konference bude zveřejněn v průběhu ledna 2018.

Více informací o konferenci naleznete online (http://www.demografove.estranky.cz/en).

Klára Hulíková, Olga Kurtinová, Dan Kašpar, Barbora Kuprová, Jitka Slabá

Publikováno: Úterý 29.08.2017 20:00