E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPozvánka na 5. Geografický sportovní den 14.10.2010

Ve čtvrtek 14. 10. 2010. se uskuteční 5. ročník Geografického sportovního dne.
What
  • akce
Čas 14.10.2010
od 08:00 do 18:00
Přiložený soubor: pozvanka-na-5.-geograficky-sportovni-den-14.10.2010_file1
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážené kolegyně a kolegové, srdečně Vás zvu na 5. ročník Geografického sportovního dne, který se uskuteční 14.10.2010.

Tato tradiční akce je v letošním roce zaměřena nejen na sportovní zápolení, ale především představuje prostor pro aktivní setkání albertovských geografů a příznivců geografie.

5. sportovní den GeografieV letošním programu najdete převážně outdoorové aktivity, určené nejen pro aktivní sportovce (lezení, orientační závod), tak i pro ty, kteří si jen rádi v přírodě protáhnou tělo (cykloturistika, turistika) nebo chtějí zkusit něco nového (golf).

Máte-li doma malé budoucí geografy, určitě je vezměte s sebou! Právě pro Vás jsme připravili speciální rodinnou trať orientačního závodu, případně s námi můžete vyrazit na tůru Průhonickým parkem a okolím.

Jsme připraveni i na možnost, že se nás počasí bude snažit zahnat pod střechu – ve Sportovním centru UK v Hostivaři se od rána otevře prostor pro cvičení a relaxační aktivity (pilates, poweryoga, aerobik, relaxace) i pro vodní radovánky (aqua - aerobik, netradiční plavecké závody, volné plavání).

Zkrátka nepřijdou ani příznivci míčových her – na Albertovských kurtech se budou moci věnovat volejbalu, na kurtech v Hostivaři pak mohou zkřížit tenisové rakety.

Společně se pak sejdeme na završení Geografického dne v tenisové klubovně SCUK v Hostivaři, kde pro Vás máme od 14 hodin připravené promítání filmů a fotografií z cest a expedic a malé občerstvení.

Podrobný program Geografického sportovního dne najdete v příloze - na jednotlivé aktivity se, prosím, registrujte u jejich garantů e-mailem nejpozději do 12.10.2010.

Těším se na společné setkání 14. října 2010 na Geografickém sportovním dni!


doc. RNDr. Jakub Langhammer, Ph.D.

proděkan pro geografickou sekci a KTV

Publikováno: Středa 29.09.2010 08:00

Akce dokumentů

Kategorie: