E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPozvánka na 11. ročník konference Mladých demografů

Zveme Vás na 11. ročník konference Mladých demografů, která je určena především pro studenty a absolventy demografie, vítáni jsou ale i "nedemografové".
Čas 05.02.2020   00:00
07.02.2020   00:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Konference Mladých demografů již tradičně nabízí výjimečnou možnost prezentování vlastních studií, příležitost k získání prvních konferenčních zkušeností v přátelském prostředí a především otevírá prostor k diskusi o aktuálních demografických otázkách s kolegy z různých koutů Evropy a v posledních letech dokonce i z různých koutů světa.

Akce uskuteční 5. – 7. února 2020 v prostorách naší fakulty.

Úvodní přednášky konference se ujme pozvaný host Dr. Domantas Jasilionis (vědecký pracovník, MPIDR), jehož vědeckým zájmem jsou především genderové rozdíly ve zdraví.

V návaznosti na úspěch v minulém roce bude součástí programu konference i workshop. Workshop uspořádají naše kolegyně, PhD studentky demografie Alyce Raybould z London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) a Michaela Šedovičová z London School of Economics (LSE), organizátorky PopFest 2019.

Pracovním jazykem konference je angličtina.

Pokud máte zájem se konference zúčastnit, předložte prosím název navrhovaného příspěvku, krátký abstrakt v angličtině (maximálně 250 slov) a 3-5 klíčových slov prostřednictvím registračního formuláře do 22. října 2019. O přijetí Vašeho příspěvku budete informováni do 15. prosince 2019. Program konference bude zveřejněn v průběhu ledna 2020. Změna programu vyhrazena.

Více informací o konferenci naleznete online (http://www.demografove.estranky.cz/en).

Těšíme se na setkání s Vámi v Praze! Jménem organizačního týmu

Anna Altová, Oldřich Hašek, Klára Hulíková, Miroslav Chráska, Barbora Janáková, Olga Kurtinová, Kateřina Maláková a Jitka Slabá

Více informací o této události...

Publikováno: Čtvrtek 22.08.2019 16:00

Akce dokumentů