Population ageing and its problem, Prof. David Coleman, Oxford University

Milé kolegyně, milí kolegové, dovoluji si Vás pozvat na přednášku Prof. Davida Colemana (Oxford University) s názvem "Population ageing and its problem", která se uskuteční v pátek 17. 2. 2012 od 14:00 hod. v posluchárně Věž (Albertov 6, 3. patro)
Čas 17.02.2012
od 14:00 do 16:00
Přiložený soubor: PozvColeman.pdf
Další soubor: Population ageing Coleman.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

David Coleman je profesorem demografie na Oxford University. V minulosti pracoval jako speciální poradce britského ministra vnitra, jako poradce britského ministerstva bydlení a životního prostředí, pro OSN a soukromé subjekty.

Je spoluzakladatelem organizace Migration Watch, která se k další mezinárodní imigraci do Velké Británie staví negativně. Mezi jeho výzkumné zájmy patří komparativní demografické trendy v industrializovaném světě, budoucnost porodnosti, demografické dopady migrace a demografie etnických menšin.

Pozvánku a anotaci přednášky naleznete v příloze.

Publikováno: Úterý 14.02.2012 11:10