E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInformace pro studenty

Zobrazují se všechny aktuality Studijního oddělení (Bc a Mgr i doktorské), ostatních oddělení děkanátu a Katedry tělesné výchovy.


5.11.2020 

Stipendijní sportovní program

UK spolu s vysokoškolským sportovním centrem Victoria MŠMT vyhlašují nové kolo stipendijního sportovního programu

4. DISKUZNÍ (ON-LINE) PANEL: Vědci v centru boje s COVID-19: úspěchy, výzvy, problémy

Pozvání do čtvrtého (v online prostředí druhého) diskusního panelu přijali zatím (bez titulů) viroložka Ruth Tachezy, imunolog Karel Drbal, molekulární bioložka Zdena Palková, biochemik Jan Konvalinka a demografky Dagmar Dzúrová a Klára Hulíková Tesárková. Moderuje Jan Černý. Stream se uskuteční paralelně na YouTube kanálu a na Facebooku PřF UK 3.11. v 18.00.

Publikováno 29.10.2020

29.10.2020 

4. DISKUZNÍ (ON-LINE) PANEL: Vědci v centru boje s COVID-19: úspěchy, výzvy, problémy  

Pozvání do čtvrtého (v online prostředí druhého) diskusního panelu přijali zatím (bez titulů) viroložka Ruth Tachezy, imunolog Karel Drbal, molekulární bioložka Zdena Palková, biochemik Václav Navrátil a demografky Dagmar Dzúrová a Klára Hulíková Tesárková. Moderuje Jan Černý. Stream se uskuteční paralelně na YouTube kanálu a na Facebooku PřF UK a to v rámci Týdne vědy AV ČR.

Datum konání 3.11.2020

Testování na koronavirus pro studenty a zaměstnance UK- !!

Vazeni a mili, jiste uvitate, ze od pristiho tydne je rozsirena moznost testovani na koronavirus pro zamestanance a studenty UK na kazdy pracovni den v odběrové ambulanci na Klinice pracovního lékařství VFN v ulici Na Bojišti 1, Praha 2.

Publikováno 22.10.2020

Studentské praxe jako pomoc dětem 

Tato společná iniciativa pedagogických fakult, VoŠ, MŠMT, Národního pedagogického institutu a společnosti Člověk v tísni vznikla za účelem možnosti realizaci praxí studentů formou doučování dětí na základních školách. Jedná se o podporu dětí, které byly zasaženy školním výpadkem během koronavirové krize a potřebují s učením více pomoci. Praxe studentů budou připraveny tak, aby mohly být optimálně realizovány v prvním pololetí školního roku 2020/2021.

Publikováno 22.10.2020

Pomáháte při studiu? Dejte nám o tom vědět!

Studentky a studenti z Přírodovědecké fakulty UK vždy patřili a patří k těm aktivnějším. Mnoho z nich je zapojeno do různých spolků a organizací. Patříte mezi ně? Pomáháte seniorům, pravidelně “uklízíte” přírodu nebo jezdíte učit děti do Afriky? Jste zkrátka “dobrovolníci”, kteří nezištně pomáhají okolí? Dejte nám o sobě vědět, vaše příběhy mohou být inspirativní nejen pro vaše kolegy, studenty, ale i pedagogy. Vaše aktivity mohou být inspirací i pro ostatní! Link na formulář naleznete po rozkliknutí aktuality.

Publikováno 20.10.2020

Veřejná diskuse s kandidátem na funkci děkana prof. Jiřím Zimou

Zveme všechny zájemce na veřejnou diskuzi s kandidátem na funkci děkana profesorem Jiřím Zimou, která proběhne ve čtvrtek 22. října 2020. Kandidáta na funkci děkana bude volit Akademický senát PřF UK ve čtvrtek dne 5. listopadu. Do diskuze se můžete zapojit prostřednictvím Google Meet.

Publikováno 20.10.2020

ZALOŽTE SI VÝZKUMNOU SKUPINU SE START-UP GRANTEM VE VÝŠI 2 MIL.CZK

Nadace Experientia vyhlašuje další ročník soutěže o tříletý start-up grant ve výši 2 milionů Kč ročně pro mladé vědkyně a vědce pracující v oboru organické, bioorganické nebo medicinální chemie. První výzkumná skupina podpořená start-up grantem Nadace Experientia vznikla na Přírodovědecké fakultě UK, druhá právě vzniká na VŠCHT v Praze. Jste-li mladým vědcem či vědkyní (máte max. 5 let od ukončení Ph.D. studia) s minimálně roční zahraniční zkušeností, pošlete nám do soutěže o založení vlastní výzkumné skupiny i svůj projekt. Posílání přihlášek do 15. března 2021.

Publikováno 19.10.2020

Nastartujte svoji kariéru na prestižní světové univerzitě

Nadace Experientia spouští už 9. ročník soutěže o roční stipendia na zahraniční stáže na prestižních světových univerzitách pro mladé vědkyně a vědce, kteří mají nebo brzy budou mít ukončené Ph.D. Podmínkou je věk do 35 let a co nejzajímavější projekt z oboru organické, bioorganické nebo medicinální chemie. Zasílání přihlášek je do 15. března 2021.

Publikováno 19.10.2020

Online workshop pro žadatele o ERC granty

Akce proběhne 30. 11. – 1. 12. 2020 a je určena pro výzkumníky, kteří se plánují ucházet o grant European Research Council (ERC) v roce 2021 – zejména o Starting nebo Consolidator Grant. ERC granty jsou udělovány až na 5 let a financují riskantní výzkumné projekty směřující za hranice poznání v daném oboru.

Publikováno 16.10.2020

Soutěž 4EU+Urban Health Case Chalenge 2020

Chcete pracovat v multidisciplinárním týmu a nabídnout vlastní návrh řešení v souvislosti s výzvami, kterým čelí naše města v důsledku globální pandemie COVID-19? Pak se zúčastněte soutěžního klání společně se 70 studenty z osmi různých univerzit v celé Evropě. Přihlaste se do soutěže 4EU+ Urban Health Case Challenge 2020 a reprezentujte Univerzitu Karlovu a město Prahu.UHCC se bude konat ve dnech 23. – 27. listopadu 2020. Přihlášky zasílejte do 30.10.2020.

Publikováno 15.10.2020

Akce dokumentů