E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Informace pro studenty

Zobrazují se všechny aktuality Studijního oddělení (Bc a Mgr i doktorské), ostatních oddělení děkanátu a Katedry tělesné výchovy.


Výzkumný fond CELSA – spolupráce s KU Leuven

Výzva podpoří projekty řešené společně s výzkumníky z Katolické univerzity v Lovani. Interní univerzitní uzávěrka je již 19. 10. 2018. Pokud plánujete podání přihlášky, kontaktujte prosím co nejdříve Oddělení projektového řízení.

Publikováno 11.9.2018

ERC Starting Grants 2019: otevřená výzva a interní pokyny

ERC Starting Grants jsou určeny pro vědce 2-7 let po PhD, kteří si budují svůj nezávislý výzkumný tým. Uzávěrka je 17. 10. 2018. Prosíme výzkumníky, kteří chtějí podat přihlášku do této výzvy, aby co nejdříve kontaktovali Oddělení projektového řízení.

Publikováno 7.9.2018

European Research Council (ERC): Výzvy 2019

ERC podporuje riskantní výzkum směřující za hranice poznání v daném oboru. Granty jsou určeny například výzkumníkům, kteří si zakládají nebo konsolidují vlastní výzkumné týmy (ERC Starting a Consolidator) nebo osobnostem, které významně ovlivnily svůj obor (ERC Advanced). Byly zveřejněny uzávěrky a pravidla výzev pro rok 2019. Pokud plánujete nebo zvažujete podání žádosti o ERC grant, kontaktujte Oddělení projektového řízení.

Publikováno 7.9.2018

Otevíráme nový ročník mentoringového programu

Chcete získat již během studia praktické zkušenosti v práci mimo fakultu a doplnit tak svoje akademické znalosti? Pak můžete využít příležitost a zapojit se do mentoringového programu, který pro Vás PřF UK již tradičně připravila. Hlaste se do 8.10.2018.

Publikováno 7.9.2018

Univerzitní workshop: Research Data Management & Open Science

Workshop proběhne 12. října 2018 v Karolinu a je určen výzkumníkům i administrátorům výzkumných projektů. Účastníci získají základní povědomí o „research data management“, „open science“ a „data management plans“ – konceptech, které jsou v evropském výzkumném prostoru stále důležitější. Součástí workshopu budou i praktická cvičení.

Publikováno 30.8.2018

29.8.2018 

Zapojte se do běhu Teribear a vytvořte fakultní tým

Teribear hýbe nejen Prahou, ale i naší fakultou. Pokud se chcete zapojit do fakultního běžeckého týmu "Rolling Scientists" a přispět tak na dobrou věc, můžete tak učinit v týdnu mezi 6. - 15. 9. Stačí následovat instrukce níže v této aktualitě.

Datum konání 6.9.2018 - 15.9.2018

Akce dokumentů