Kurz CŽV - Aktuální trendy v ochraně přírody

Ústav pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze zahajuje od letního semestru 2015/2016 nový dvouletý kurz celoživotního vzdělávání: „Aktuální trendy v ochraně přírody"

Kurz je určen pro všechny zájemce z řad profesionální i dobrovolné ochrany přírody. Zvláště je vhodný pro pracovníky státní ochrany přírody, kteří si své praktické zkušenosti chtějí doplnit aktuálními poznatky z teoretické ochrany přírody.

Podrobné informace o programu, registraci a platbě kurzovného naleznete na webových stránkách kurzu.

Kurz je dvouletý (4 semestrální). Bude probíhat vždy v měsících leden (2 dny) a září (2 dny). Kurz začíná 12. a 13. ledna 2016. Do kurzu je možné nastoupit i v pozdějším termínu, a dokončit tak dvouletý cyklus absolvováním příslušné části cyklu následného.

Zájemci z řad studentů denního studia na PřF UK se mohou kurzu účastnit bez poplatků (název kurzu: Aktuální trendy v ochraně přírody pro studenty PřF).

Kurz podporuje Ministerstvo životního prostředí a Fórum ochrany přírody, jako příležitost pro další odborné vzdělávání profesionálních pracovníků.

Publikováno: Středa 30.09.2015 00:00