Kurz celoživotního vzdělávání – Odpadové hospodářství pro původce odpadů

Ústav pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze vypisuje v zimním semestru 2018/2019 nový kurz celoživotního vzdělávání „Odpadové hospodářství pro původce odpadů".

Kurz je sestavený zejména pro podnikové ekology a odpadové hospodáře společností, které produkují větší množství různých druhů odpadů nebo pro původce odpadů, kteří se chtějí seznámit s odpadovou legislativou a plnit tak samostatně povinnosti, které se na ně vztahují. Obsahem školení je komplexní seznámení s legislativou v oblasti odpadů, seznámení s kontroverzními výklady zákona o odpadech a návody na řešení běžných a složitějších situací, se kterými se původci každodenně setkávají (např. výklad definice odpadu, vedlejší produkty, nakládání s nebezpečnými odpady, zpětný odběr výrobků, ohlašování odpadů aj.). Podrobné informace o programu, lektorech a registraci jsou dostupné na webových stránkách kurzu.

Kurz proběhne ve dvou dnech a to v termínu 3. a 10. listopadu 2018.

Přihlašovat se můžete do 15. října 2018.

Publikováno: Středa 22.08.2018 11:15