Ekologie 2019 – 7. konference České společnosti pro ekologii

Česká společnost pro ekologii (ČSPE) a Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého pořádají v Olomouci ve dnech 4.–6.9.2019 v pořadí sedmou konferenci České společnosti pro ekologii. / The 7th Conference of the Czech Ecological Society (ČSPE) will be organised by ČSPE and the Faculty of Science at Palacky University in Olomouc from 4th to 6th September 2019.
Čas 04.09.2019   00:05
06.09.2019   23:55
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Téma konference / Conference topic:

Konference pokrývá celé spektrum ekologie jako vědního oboru a jeho aplikací, včetně ochrany

přírody.

The conference will cover ecology very broadly, including applied and conservation ecology.

Důležité termíny / Important dates:

Termín konání konference / Conference dates: 4.–6.9.2019

Otevření registrace / Registration opening: konec dubna / late April 2019

Snížené vložné při včasné registraci / Early-bird reduced fee: do /till 25.7.2019 (prodlouženo / postponed)

Registrace abstraktů / Abstract registration: do /till 25.7.2019 (prodlouženo / postponed)

Deadline pro přihlášení na konferenci / Deadline for registration: do / till 31.8.2019

Místo konání konference / Conference venue:

Konference se koná v kampusu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, 17. listopadu 12, Olomouc. Vědecký program (přednášky, poster session, coffee breaks, valná hromada), registrace a čtvrteční raut se uskuteční v aule Přírodovědecké fakulty a přilehlém foyer.

he conference will take place at Faculty of Science of Palacky University in Olomouc, 17. listopadu 12, Olomouc, Czech Republic. Scientific program (talks, poster session, coffee breaks, ČSPE General Assembly), registration and the Thursday banquet will take place in the main auditorium (Aula) and foyer of Faculty of Science.

Více informací / More information

Publikováno: Úterý 23.07.2019 13:35