Den otevřených dveří

Ústav pro životní prostředí zve všechny zájemce o studium v bakalářském a magisterském studijním oboru Ochrana životního prostředí na den otevřených dveří.
Čas 22.01.2015
od 13:00 do 14:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

V rámci přednášky se zájemci dozví základní informace o Ústavu pro životní prostředí a studijním oboru Ochrana životního prostředí. Povíme vám, jaké jsou podmínky přijímacího řízení pro akademický rok 2015/2016 a kde získat další informace. Pedagogové i současní studenti se těší na vaše dotazy ohledně studia u nás. Po přednášce a diskusi vás zveme na komentovanou prohlídku laboratoří GIS, Environmentální chemie a Kvality ovzduší, kde se setkáte s dalšími zaměstnanci a studenty.

Místo konání:
Ústav pro životní prostředí, Benátská 2, Krajinova posluchárna (B14), 2. mezipatro

Publikováno: Úterý 20.01.2015 10:30