Akce STUDY IN academy

Domu zahraničních služeb a jeho projektu STUDY IN academy určeného zdarma pro zástupce českých vysokých škol.

1)      První akce se bude konat 27. - 28. června 2022, vždy celý pracovní den a bude se věnovat tématu Teaching in English: from institutional strategy to language support. Fyzická verze STUDY IN academy bude probíhat pod taktovkou EAIE a dvou zkušených řečníků Eska Koponena a Jennifer Valcke. V rámci tréninkových dnů je zajištěno jídlo a pití (2x coffee break a oběd denně). Ubytování zajištěno od DZS není.

·         Registrace na akci je již do 17. června 2022 vyplněním tohoto formuláře.

2)      Druhá akce se formou webináře bude konat 22. června 2022, 14:00 - 16:30 hodin a bude se věnovat tématu Choosing the priority countries. Webinářem provedou dva zkušení řečníci Eveli Soo Péter Árvai.

·         Registrace na akci do 20. června 2022 vyplněním tohoto formuláře.

Publikováno: Pondělí 20.06.2022 09:40