Zrušení kurzů v Albeři - Letní kurz TV I.

Vzhledem k současné situaci a vládním omezením v souvislosti s pandemií koronaviru se na základě dohody se studijním oddělením a krizovým štábem fakulty ruší oba termíny  letního kurzu TV I. ve výcvikovém středisku Albeř. Nelze očekávat, že by byly v plánovaném termínu kurzu povoleny studijní a sportovní akce pro více než 100 lidí. Kapacita kurzů a očekávaná účast byla 150 studentů na každý termín. Zapsaným studentům bude studijním oddělením předmět omluven bez kreditového ohodnocení. Za tento předmět tedy kredit nezískáte, ale studijní povinnost se Vám nepřenáší do dalšího akademického roku a na předmět se v podstatě nahlíží jako na splněný. Protože se jedná o velice oblíbený všesportovně pojatý kurz v atraktivním prostředí České Kanady, na který studenti rádi vzpomínají, dáme Vám možnost se ho zúčastnit příští akademický rok v rámci předmětu Letní kurz TV volitelný. Standardně je nabídka kurzů pro předmět Letní kurz volitelný totožná s předmětem Letní kurz TV II. (LVK II), ale v tomto výjimečném případě Vám umožníme zapsat se v rámci stanovené kapacity i na kurz v Albeři!
Pokud máte chuť letos s námi vyrazit na jiné letní kurzy, projděte si nabídku kurzů LVK II, kontaktujte vedoucího kurzu a podejte si žádost o dodatečný zápis předmětu Letní kurz Tv II nebo Letní kurz TV volitelný (jen připomínám, že volitelnou formu letního kurzu můžete zapisovat opakovaně každý akademický rok). Zápočet s kreditem tak získáte za dodatečně zapsaný předmět. O plánovaný kredit a sportovní zážitek tak nepřijdete! Těšíme se opět (snad brzy) při sportování na viděnou!

Publikováno: Čtvrtek 23.04.2020 23:55