Výuka TV v období od 5.10. do odvolání

Stránka je upravena 2.10. na základě nových hygienických opatření

Povinná výuka v rámci TV I, TV II i TV volitelné je do 31.10. 2020 zrušena.

Výuka TV v období od 5.10.

Katedra TV pořádá sportovní aktivity s dobrovolnou účastí pro ty zájemce, kteří si chtějí zasportovat, udržet kondici a duševní zdraví v této zvláštní době. Bojujme aktivně proti covidu tím, že budeme dělat něco pro své zdraví! Je prokázáno, že méně náchylní k nakažení jsou fyzicky zdatní a sportující jedinci. Pojďme si kompenzovat informační masáž a stresovou zátěž aktivním pohybem a odreagováním se. Veškeré sportovní aktivity respektují aktuální epidemiologická opatření, která se mohou v čase měnit. Proto, prosím, bedlivě sledujte informace na webu katedry TV a v e-mailech. Při účasti na sportovních aktivitách žádáme studenty o dodržování epidemických opatření. Sportujme s rozumem!

Účast na těchto dobrovolných aktivitách budeme vnímat rovnocenně jako účast na běžných hodinách TV a bude Vám přičtena k dobru při bilancování zápočtových požadavků v hodinách TV až se výuka rozeběhne. Z těchto důvodů si budeme poznamenávat účast.

Většinu hodin se budeme snažit přesunout ven, mimo vnitřní prostory. I v případě sportovních aktivit, které se zpravidla konají vevnitř.

Předmět: Tělesná výchova I

Zařazení na rozvrhové lístky v SISu v tuto chvíli nehraje žádnou roli. Můžete si vybrat jakoukoliv nabízenou sportovní aktivitu v nabízený den a čas. Podle odezvy a účasti mohou být hodiny následně upraveny. Přihlašování a aktuální informace od 2.10.  jsou dostupné v Moodle, kurz MS730A! Heslo  pro přihlášení bylo zasláno každému přihlášenému studentovi na email, který má student uveden v SIS.

Aktuální nabídka sportovních činností na každý týden je zveřejněna již jen v kurzu na Moodle.

Předmět Tělesná výchova II + TV volitelná

O nabídce a variantách sportovních aktivit informuje konkrétní vyučující na základě zápisu na rozvrhový lístek. Při komunikaci vychází z e-mailových adres, které jsou uvedeny v SIS! Doporučujeme využívat mailové adresy pod doménou @natur.cuni.cz, které Vám byly přiděleny při zápisu do studia.

Nabídka sportovních aktivit může být doplňována čas od času o jednorázové akce.

Účast na sportovních aktivitách je ryze dobrovolnou záležitostí a na vlastní odpovědnost!

Starší opatření z 25. 9. 2020

Publikováno: Pátek 25.09.2020 20:55