Výsledky sportovního děkanského dne

DĚKANSKÝ SPORTOVNÍ DEN 2022

Ve středu 20. a čtvrtek 21. dubna se po tříleté pauze, kterou zavinila kovidová pandemie, opět setkali studenti a zaměstnanci fakulty na sportovištích v rámci Děkanského sportovního dne Přírodovědecké fakulty UK, který již tradičně a podle ohlasů zúčastněných úspěšně uspořádala Katedra tělesné výchovy. Převážně se sportovalo ve Sportovním centru UK v Hostivaři, ale nechyběly ani aktivity v loděnici v Podolí (výlety po vodě po i proti proudu Vltavy), volejbal a tenis se hrály na Albertově a beach ve Střešovicích. Ročník 2022 se zařadí mezi nejúspěšnější děkanské dny v historii. V poměrně příjemném jarním počasí se ho zúčastnilo přes 700 zaměstnanců a studentů fakulty, navíc se v některých sportech další zájemci museli kvůli omezené kapacitě odmítat. KTV nakonec nabídla 22 sportovních aktivit, vše vyvrcholilo nočním orientačním během dvojic a posezením u táborového ohně v hostivařském centru UK. KTV děkuje všem zúčastněným, věří, že si všichni hezky zasportovali, příjemně se pobavili, a bude se těšit na shledání na dalších akcích, které bude pořádat.

ÚČAST A VÝSLEDKY

Publikováno: Pondělí 25.04.2022 21:20