Volejbalová soutěž Přírodoliga

Další ročník volejbalové studentské soutěže se blíží.

Přírodoliga 2021/2022

Přijďte si zahrát volejbal, vypisujeme další ročník tradiční dlouhodobé soutěže smíšených družstev

O soutěži: jde o dlouhodobý volejbalový turnaj smíšených družstev studentů, zaměstnanců a absolventů PřF (podmínkou účasti jsou dvě ženy na hřišti)

Kdy a kde se hraje: pravděpodobně od 8. 11. každé pondělí od 17 do 20 hod. podle rozpisu ve víceúčelové nafukovací hale v SCUK Hostivař (družstva ovšem mohou mít své hřiště a svůj hrací termín)

Hrací systém: bude určen podle počtu přihlášených družstev, zpravidla se hraje dvakrát každý s každým v základní části, pak se pokračuje v nadstavbové části vyřazovacím způsobem

Přihlášky: do 31. 10. 2021 písemně na mail ludvik@natur.cuni.cz, přihláška musí obsahovat název družstva, jméno vedoucího družstva (včetně mailu a telefonu) a soupisku hráčů a hráček (každý může hrát pouze za jeden tým!)

Poznámky: - při přihlašování berte v úvahu, že nemáme jinou šanci než hrát v pondělí v uvedenou dobu (jde o to, abyste mohli hrát v pondělí v rozmezí od 17 do 20 hodin v Hostivaři a aby vás vždy bylo alespoň šest s minimálním počtem 2 žen na hřišti)

• jednotlivci, kteří neseženou družstvo a chtějí hrát: hlašte se rovněž na stejném mailu, pokusím se z vás sestavit nový tým
  • pokud se nepřihlásí dostatečný počet družstev, pokusíme se zorganizovat turnaj čtyřek (2+2), popř. deblů
  1. Ludvík (KTV PřF UK)