Sportovní den geografické sekce 20.10.2022

Třetí čtvrtek zimního semestru, tentokrát s datem 20.10.2022, patřil tradičně geografickému sportovnímu dni.

V nabídce bylo a nakonec se i uskutečnilo všech 17 sportovních aktivit. Celkem akce přilákala více než 200 studentů a několik zaměstnanců.

Velké účasti se těšily individuální sporty (poweryoga, pilates, kondiční trénink), ale i netradiční plavecké štafety či oblíbený volejbalový turnaj na Albertově. Toho se zúčastnilo 30 studentů a zaměstnanců. Bez porážky vyhrálo družstvo Albertovské zmije (tým složený ze zaměstnanců a studentů). Své turnaje měly i ostatní sporty – stolní tenis, fotbal, florbal, badminton. Do loděnice si přišlo zasportovat 5 studentů, kteří využili možnost se projet na kanoích a seakajacích.

Sportovní den byl zakončen příjemným posezením u volejbalových kurtů na Albertově.

Fotky z akce naleznete na facebooku KTV nebo https://ktv.rajce.idnes.cz/Geograficky_sportovni_den_2022/

Těšíme se na další sportovní setkání

Tým KTV

Publikováno: Úterý 25.10.2022 14:55