Informace k semestrální výuce

Obecné informace:

Až to situace umožní a uvolní se některá omezení bránící smysluplné výuce, počítáme s tím, že se výuka TV za dodržení stanovených podmínek obnoví. Dle dosavadních prohlášení předpokládáme, že by se většina hodin mohla znovuotevřít 25. 5. nebo 8. 6. Opatření budou uvolňována postupně, proto budou rozdíly v hodinách, které probíhají ve venkovním prostředí a těmi, které se konají ve vnitřních prostorách. Dále jsou limitem počty studentů v hodinách TV. Už nyní je možné v určitém režimu se věnovat tenisu nebo beachvolejbalu, atletice, kanoistice apod. (v omezených počtech). Proto o možné účasti na jednotlivých hodinách TV II budou informovat konkrétní vyučující. S dotazy se tedy obracejte přímo na ně. Se studijním oddělením jsme předběžně domluveni, že výuka bude probíhat během celého června (pokud to situace umožní). Určitě nebude výuka probíhat v červenci a srpnu (v tomto období probíhají kurzy). V případě potřeby většího počtu studentů absolvovat na zápočet další hodiny i v září, jsme připraveni uspořádat hodiny ještě během září. Aby všichni studenti měli k dispozici dostatek hodin a měli možnost bez problémů zápočet splnit. Je možné, že během června budete muset absolvovat prezenčně řadu odborných předmětů v laboratořích, na exkurzích, terénních cvičeních apod. Vaši účast v rámci plnění jiných studijních povinností v odborných předmětech samozřejmě nebudeme blokovat a nelze omlouvat neúčast na těchto hodinách povinnou docházkou na TV! Pro zápočet bude nutné v rámci letního semestru absolvovat 7 hodin (většina studentů již má splněné 3 hodiny z doby před přerušením výuky, ty se samozřejmě do počtu 7 hodin započítávají). Zápočtový požadavek je stejný pro TV I i TV II (TV volitelnou).

Tělesná výchova I.

Skupiny s programem plavání + kondice: z důvodů rekonstrukce technologického zázemí bazénu bude zrušena část plavání. Kondiční hodiny budou prodlouženy z 45 minut na 60 minut.

Skupiny s programem sportovní hry + kanoistika: budou probíhat hodiny už pouze ve venkovním prostředí - softbal v Hostivaři a kanoistika v loděnici v Podolí.

O znovuzahájení výuky budete včas informováni (sledujte mail, webové stránky).

Tělesná výchova II:

O spuštění výuky budete informováni jednotlivými vyučujícími. Již nyní je možné se v určitém režimu věnovat tenisu nebo beachvolejbalu, atletice apod. Z důvodů rekonstrukce technologického zázemí bazénu je až do konce srpna zrušena výuka v bazénu. Plavání bude mít náhradní program, potápění bude probíhat po dohodě s vyučujícími mimo bazén, případně studenti mohou absolvovat náhradou hodiny v jiných paralelkách TV II.

Sportu zdar!

Publikováno: Pondělí 27.04.2020 10:10