Prodloužená lhůta pro přihlašování České akademické hry - Olomouc 2. - 7. 9. 2021

Informace k přihlašování

Letošní české akademické hry se konají v Olomouci v termínu 2. - 7. 9. 2021. Všechny dostupné informace naleznete: https://2021.ceskeakademickehry.cz/

Přihlašování pro studenty PřF UK na individuální sporty bude probíhat přes email ktv@natur.cuni.cz. Prosím uveďte vždy jméno, sport/disciplínu, zájem o ubytování apod.  Sportovci se mohou přihlašovat do 20. 8. 2021, přihlašování probíhá přes webové stránky her. Na webu ČAH naleznete veškeré informace k přihlašování. Zatím je možné přihlašovat jen ty sporty, kterým nepředchází kvalifikace.

Vzhledem k současným epidemickým opatřením se VV ČAUS rozhodl zrušit kvalifikace kolektivních sportů na České akademické hry 2021.

Předsedové komisí jednotlivých kolektivních sportů ČAUS, které byly zařazeny na hry, sestaví na základě výsledků z posledních třech ročníků her a na základě zájmu příslušné školy seznam postupujících 5 škol. UP v Olomouci postupuje automaticky.

Individuální sporty se přihlašují beze změn.

Publikováno: Čtvrtek 12.08.2021 11:40