Aktuální informace k tělesné výchově

Vážení studenti,

vzhledem k mimořádné situaci je veškerá výuka TV až do odvolání zrušena. Sportovní centrum UK je pro veřejnost zcela uzavřené. V tuto chvíli je těžké předjímat,kdy se výuka opět rozběhne. Každopádně zápočtové požadavky semestrální výuky budou adekvátně okolnostem upraveny. Všichni studenti, kteří mají TV zapsanou v SISu jako předmět, budou svými vyučujícími včas o změnách informováni.

Momentálně v ohrožení jsou i některé letní kurzy. Téměř s jistotou lze říct, že se letos zruší veškeré zahraniční kurzy. O zrušení a náhradě kurzů budou informovat jednotliví vedoucí kurzu. Katedra TV je připravena v rámci možností dojednat náhradní termíny jednotlivých kurzů, případně navýšit kapacitu jiných kurzů nebo vypsat zcela nové. Bližší informace najdete přímo na webové stránce věnující se letním kurzům - LVK I.  , LVK II.

Samozřejmě všem doporučujeme zcela nerezignovat na pohybovou aktivitu. Pokud byste hledali inspiraci, na internetu je k dispozici spoustu videí a doporučení, jak se udržet ve fyzické kondici. Posílíte tím v této alternativní době nejen tělo, ale i ducha :)

Přejeme všem pevné zdraví a (snad) brzy opět na viděnou v hodinách a na kurzech se těší

tým KTV!

Publikováno: Čtvrtek 26.03.2020 21:45