Postup pro přijetí do programu

Kurzy začínající v ZS 2023/2024

1. Rozřazovací test v Moodle

• Zájemce o kurzy angličtiny v rámci CŽV musí nejprve absolvovat rozřazovací test, výjimky viz plné znění pravidel.
  • Test probíhá online v Moodle v termínu od 10.08. do 31.8. 2023.
  • Test je možné složit i před oficiálním zápisem do studia.
  • VSTUP DO TESTU ZDE.

Do Moodlu se přihlašujte pomocí loginu a platného hesla CAS.

Zájemci o kurz, kteří ještě nejsou zapsáni do studia nebo ještě nemají vydán průkaz studenta UK, si zjistí login v modulu Přijímací řízení:
Na zařízení s myší se přihlašte (pomocí zaregistrované emailové adresy a hesla uchazeče, které jste použili pro podání přihlášky do studia) do modulu Přijímací řízení a zjistěte si tam vaše číslo osoby najetím myši na vaše jméno v pravém horním rohu. Přihlašte do Moodlu, jako login použijte číslo osoby, heslo by mělo fungovat stejné jako pro modul Přijímací řízení. Pokud toto heslo nefunguje pro přihlášení do Moodlu nebo nemáte k dispozici zařízení s myší, zaregistrujte si nový účet Moodlu a k rozřazovacímu testu se přihlšte jím.

2. Podání přihlášky v SIS, volba rozvrhu v samostatné aplikaci a pokyny k platbě

Podávání přihlášek v SIS, volby konkrétního kurzu a rozrvrhu jsou dostupné od 13.9. do 24.9.2023

2a) studenti zapsaní ke studiu nejpozději 24.9.2023

• Založte novou přihlášku do zájmového programu CŽV "Anglický jazyk (úroveň K1 - K7)" naší fakulty.

Zájmový program CŽV "Anglický jazyk (úroveň K1 - K7)" se v SIS nabízí pouze v roli studenta PřF, který má přiřazenu úroveň kurzu, viz plné znění pravidel.

Před odesláním přihlášky si pečlivě prostudujte plné znění pravidel.

• Přihlášku v SIS odešlete.

Volba kurzu, rozvrhu a platba:

• Po odeslání přihlášky v SIS se přihlásíte (osobním číslem na UK a heslem CAS) do samostatné aplikace pro volbu kurzu a rozvrhu angličtiny.
  • Tam si zvolíte kurz (včetně rozvrhu).
  • Tím obdržíte emailovou zprávu s pokyny k platbě převodem na účet. Pokud zprávu ve své schránce nemůžete najít, podívejte se, zda neskončila v nevyžádané poště.

Aplikace bude pro přihlašování do kurzu otevřena v termínu od 13.9. do 24.9. Ve stejném termínu, tj. max. do 24.9. je potřeba provést platbu za kurz.

Změny rozrhu:

2b) studenti zapsaní ke studiu po 24.9.2023

• Vyplňte online formulář v termínu od 13.9. do 24.9.2023, odkaz ZDE
  • Následně Vám bude odeslán odkaz na rozvrh.
  • Zvolený rozvrh sdělíte emailem Ireně Antonové (irena.antonova@ujop.cuni.cz).

Kurzy začínající v LS 2023/2024

1. Rozřazovací test v Moodle

TI, KTEŘÍ PSALI ROZŘAZOVACÍ TEST V SRPNU 2023 A MAJÍ ZÁJEM O KURZ V LETNÍM SEMESTRU, JEJ NEMUSÍ PSÁT ZNOVU.

• Zájemce o kurzy angličtiny v rámci CŽV musí nejprve absolvovat rozřazovací test, výjimky viz plné znění pravidel.
  • Test probíhá online v Moodle v termínu od 1.1. do 14.1.2024.
  • VSTUP DO TESTU ZDE.

2. Podání přihlášky do kurzu

• VYPLŇTE ONLINE FORMULÁŘ V TERMÍNU OD 22.1. DO 11.2.2024 ODKAZ ZDE
  • Následně Vám bude odeslán rozvrh.
  • Zvolený rozvrh sdělíte emailem Ireně Antonové (irena.antonova@ujop.cuni.cz).
  • A poté provedete platbu za kurz převodem z účtu. Pokyny viz Pokyny k platbě.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Mgr. Irenu Antonovou (irena.antonova@ujop.cuni.cz)