Ubytování na Hlávkově koleji pro akademický rok 2021/2022

Studenti doktorských studijních programů nebo mladí akademičtí či vědečtí pracovníci, studenti navazujícího magisterského a bakalářského studia, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze, nejsou podnikateli a vyhovují podmínkám nadace Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových,  mohou požádat o ubytování na Hlávkově koleji. Pregraduální studenti doloží výsledky studia výpisem studijních povinností, včetně hodnocení.

Formulář žádosti najdete na adrese: http://www.cuni.cz/UK-57.html

V případě dotazů kontaktujte, prosím, Ing. Richarda Jiráska z Odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu UK:  email: richard.jirasek@ruk.cuni.cz

Vyplněné žádosti pošlete, prosím, v elektronické formě (sken) referentce studijního oddělení paní Poláčkové na adresu miloslava.polackova@natur.cuni.cz nejpozději do 29. 4. 2021.  Vzhledem k současné situaci postačí souhlas vedoucího pracoviště ve formě přeposlané e-mailové korespondence.

Ing. Ivana Fraňková
vedoucí studijního oddělení