Postup při problému s přihlášením studneta do SIS

V případě problému se studentským přihlášením do SIS (Jak se přihlásit do SIS jako student?) se nejprve pokuste přihlásit do CAS. Přihlašování studentů do SIS totiž zajišťuje CAS. Pokud se Vám nedaří přihlásit ani do CAS, pořiďte si nové heslo k CAS. Možnosti získání hesla k CAS, často kladené otázky a kontakt na Poradnu UK k CAS viz informace v CAS.

V případě, že jste již formálně zapsán do studia a po přihlášení do SIS se Vám zobrazí informace ve smyslu, že byly zadány správné přihlašovací údaje, ale nemáte přidělenou roli, tak Vás studijní odbor nejspíše ještě nezavedl do SIS jako studenta, pokud by tento stav přetrvával více než pracovní den, obrate se na referentku přijímacího řízení.

V některých webových prohlížečích v některých operačních systémech (např. v Safari v macOS) nemusí být funkční přihlášení do CAS, změna hesla CAS nebo přihlášení do SIS. V případě potíží aktualizujte operační systém i webový prohlížeč a použijte nový profil webového prohlížeče. Pokud ani tak nebude Vaše přihlášení do SIS úspěšné, ale do CAS se bude dařit, obraťte se na Poradnu UK k SIS.