Trip do Vysokých Tater

21.4-23.4.

Předposlední dubnový víkend byl věnován výletu na Slovensko. Členové Erasmus klubu a studenti ze zahraničí se vypravili navštívit Vysoké Tatry a okusit trochu sousední kultury. Během dvou dnů v horách nám počasí jako z pohádky dopřálo nádherné výhledy. Celých 25 km jsme si tak mohli užívat nerušného vysokohorského zážitku, kochat se krásami Tatranských masivů a zasněžené krajiny. Přenocování na horské chatě Plesnivec dodalo celému výletu tu správnou atmosféru. Nechyběla ani návštěva Belianské jeskyně, ve které jsme si mohli poslechnout hru na tradiční slovenský hudební nástroj-fujaru. Fyzickou únavu z výletu vykompenzovalo množství krásných zážitků a vydatné porce brynzových halušek. Doufáme, že tento výlet se zařadí mezi ty nejlepší vzpomínky Erasmus studentů na jejich studium u nás.

Publikováno: Úterý 23.05.2023 14:55