Studentské spolky na webu fakulty

Seznam aktivních spolků a zájmových klubů Přírodovědecké fakulty konečně aktualizován na jednom místě.
Nový navigační banner nalznete na hlavní stránce po levé straně.

S radostí oznamujeme, že po spolupráci Akademického senátu fakulty s naším Centrem informačních technologií a Oddělením vněšjích vztahů vzniká nová stránka našich fakultních webovek - Studentské spolky. Stránku otevřete po rozkliknutí v záložce Studium - Možnosti studia. Na tomto místě naleznete průběžně aktualizovaný seznam aktivních spolků, zájmových klubů a sportovních oddílů PřF. Ke každému spolku je přiřazený krátký popis aktivity, kontakt na daný spolek a odkaz na vlastní webové stránky nebo facebook spolku. Věříme, že tento seznam usnadní případné hledání kontaktů a spolkům pomůže v jejich lepší propagaci, případně třeba naláká potenciální zájemce v podobě nových členů. Samotné aktuality ze světa studentských spolků potom spravuje Studentská komora Akademického senátu. Kontaktní osobou pro přidávání nových aktualit je studentský senátor Václav Bočan (vaclav.bocan@natur.cuni.cz).

Publikováno: Neděle 08.03.2020 19:00