Přírodovědci sobě v menze

Již počtvrté se uskutečnilo setkání fakultních spolků se studenty a zástupci akademického senátu. Akci Přírodovědci sobě zahájili úvodním slovem pan děkan Jiří Zima a předseda akademického Radim Perlín. Pak se ke slovu dostali zástupci spolků, kteří ve dvou minutách představili spolkovou činnost a nalákali nové zájemce o členství.

Po prezentacích, kdy se představilo 20 spolků, akce pokračovala už v organickém duchu. Studenti korzovali mezi spolky a buď získávali informace o pořádaných akcích nebo se rovnou ke spolku přidali.

Jsme nesmírně rádi, že se akce zúčastnil takový počet spolků obzvláště po období covidu, kdy byla spolková činnost značně omezena.

Celá akce byla organizována zástupci ze Studentské komory Akademického senátu fakulty.

Publikováno: Pondělí 25.10.2021 21:15