Erasmus klub - Výlet do Malé skály

5.-7. května

V pátek 5. května jsme se zahraničními studenty vyrazili do Malé Skály, městečka v Českém ráji, ležícím v údolí řeky Jizery.  Po příjezdu jsme se ubytovali a večer strávili teambuildingovým posezením v nedaleké restauraci.

V sobotu jsme pak podnikli výlet na skalní hrad Vranov z 15. století,  jehož okolí nabízí mnoho vyhlídek spojených skalními stezkami.  Erasmus studenti měli také možnost si vyzkoušet sjezd řeky Jizery na kánoích,  který doprovázely sluncem zalité výhledy do okolní krajiny. Nabitý den jsme zakončili poklidným táborákem s opékáním vuřtů a deskovými hrami.

Další víkendový výlet vedl okružní trasou Zlaté stezky českého ráje po vrších Malé skály. Cestou jsme minuli mnoho vyhlídek, mezi které patřily třeba i Malý a Hrubý Kostel nebo Sluj českých bratří. Při krátké odbočce jsme také narazili na účastníky každoroční soutěže Lesní běh Kalichem. Pro tentokrát jsme však zůstali pouze fanoušky a podpořili malé i starší běžce zpovzdálí.

Víkendový pobyt byl příjemným zážitkem plným přátelské atmosféry a sportovního ducha.

Publikováno: Úterý 23.05.2023 15:10