Erasmus klub - orientační den

Ve středu 9.2. proběhl Orientační den spolupořádaný Erasmus kanceláří a Erasmus klubem. Ráno si zahraniční studenti v Krajinově posluchárně vyslechli prezentace o organizaci studia, nabídce kurzů češtiny atd. Své aktivity jim představil a náruč otevřel Erasmus klub. A následně jsme se vydali na prohlídku po fakultě. Jednotlivé skupinky vedenými českými studenty z Erasmus klubu ukazovaly zahraničním studentům budovy příslušící jejich sekci. V knihovně byli seznámeni se způsobem půjčování knih i možnostech tisku. Všechny skupinky navštívily menzu Albertov, kde jsme Erasmus studentům vysvětlili, co jím menzy UK nabízí a jak mohou využívat jejich služeb. Záverečné kroky vedly k výdejnímu centru Ke Karlovu 3, kde zahraniční studenti obdrželi ISIC karty. Akci jsme zakončili pozvánkou do fakultního baru Mrtvá ryba, kam za námi mohli zavítat zájemci z řad zahraničních studentů. Vřele jsme tak uvítali zahraniční studenty na naší fakultě a usnadnili jim zde první dny. :)

Publikováno: Čtvrtek 17.02.2022 00:00