3. ročník Poprvé a poprvé online

Pandemie nám překazila plány, my jsme se s tím ale vyrovnali a tradiční přednášku pro prváky na geologii uspořádali online.

Třetí ročník naší přednášky Poprvé byl netradiční, stejně jako většina akcí většiny spolků. Překážka v podobě uzavření škol a nemožnosti konat akce v prezenční podobě nás nezastavila a přednášku jsme uspořádali v online prostředí. Jako každý rok jsme se snažili studentům prvních ročníků geologických oborů předat naše zkušenosti s prvním zkouškovým obdobím a hlavně poradit, na co nezapomenout a na co si dát pozor. Rekordní účast ze strany studentů (přes 70) nás potěšila, stejně jako četné dotazy na témata týkající se jak zkoušek, tak začátku a průběhu letního semestru.

Tento ročník Poprvé přinesl něco nového i nám, přesto se těšíme, že příští ročník už bude opět naživo.

Přednášku jsme nenahrávali, ale můžeme všem zájemcům poslat dokument s užitečnými informacemi. Ozvěte se nám na náš email: geologyacademicleague@gmail.com.

Letos jsme i přes nemožnost osobního setkání zaznamenali rekordní účast.

Publikováno: Čtvrtek 24.12.2020 10:40