E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | PřihlášeníTerénní stanice Rejvíz

Přírodovědecká fakulta UK nabízí zájemcům z řad zaměstnanců a studentů možnost ubytování, za zvýhodněné ceny, na svých terénních stanicích v Jeseníkách - Rejvízu.

 

Fakulta disponuje dvěma objekty, vilou Rulou a chatou Dřevěnkou. Chaty jsou v současné době provozovány jako ubytovací zařízení.

Domácké ubytování je situováno v klidném prostředí horské obce Rejvíz v nadmořské výšce 780 m n. m. s obzvláště čistým prostředím. Oba penziony jsou od sebe cca 300 metrů.

V PŘÍPADĚ, ŽE EPIDEMIOLOGICKÁ SITUACE DOVOLÍ A BUDE MOŽNÉ, ABY PROBĚHLY REKREACE NA TS REJVÍZ, VEDENÍ FAKULTY ROZHODLO, ŽE PRONAJMOUT JE MOŽNÉ POUZE CELÝ OBJEKT (RULA, DŘEVĚNKA) JEDNÉ SKUPINĚ, NIKOLIV PO JEDNOTLIVÝCH POKOJÍCH. A TO PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI A HYGIENY VE SDÍLENÝCH PROSTORÁCH CHALUP!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Vila Rula

Vila Rula nabízí ubytování v sedmi pokojích (kapacita 21 osob) s vlastním sociálním zařízením na každém z nich, s možností vlastního vaření v plně vybavené kuchyni, příp. stravování v blízké restauraci. Společenská místnost je vybavena kamny na dřevo, televizním koutem.

Fotogalerie zde ...

 

   

Chata Dřevěnka

Chata Dřevěnka nabízí ubytování v osmi pokojích (kapacita 31 lůžek) a je vhodná pro rodiny s dětmi a větší skupiny. Chata prošla v roce 2006 rekonstrukcí.  Chata disponuje dvěma plně vybavenými kuchyněmi, na každém patře dvěma oddělenými sociálními zařízeními, společenskou místností s kamny, sportovní místností.

Fotogalerie zde ...

 

Ceník ubytování

CENÍK UBYTOVÁNÍ
  cena/den cena/den/léto
(duben - říjen)
cena/den/zima
(listopad - březen)
široká veřejnost 350,-    
zaměstnanec/student PřF UK (do 26 let věku) 200,-    
rodinný příslušník 250,-    
děti (do 12 let věku) 180,-    
Pronájem celého objektu (Rula i Dřevěnka)   3 500,- 4 500,-

Ceny ubytování nezahrnují poplatek 19,- Kč pro MÚ Zlaté Hory. K ceně ubytování bude připočítáno DPH v zákonné výši 15%.

Možnost pronajmout celý objekt č. p. 83 (Vila Rula) za 3 500,- Kč/léto (duben – říjen)/den, nebo 4500,- Kč/zima/den (listopad – březen).

Možnost pronajmout celý objekt č. p. 77 (Dřevěnka)  za 3 500,- Kč/léto (duben – říjen)/den, nebo 4500,- Kč/zima/den (listopad – březen).

V zimních měsících (listopad – březen) je možný pronájem pouze celých objektů! K ceně nájemného pak bude připočítána částka za skutečnou spotřebu energií.

Ceny pronájmů celých objektů neplatí pro Silvestr! V případě zájmu o rezervaci v tomto období se obracejte na kontakty viz níže.

Od poplatků jsou osvobozeny děti a studenti do věku 18 let, důchodci a ZTP. 

Rezervace

Mgr. Barbora Šejblová
Telefony: +420 221 951 178 a +420 775 563 827
Email: barbora.sejblova@natur.cuni.cz

Akce dokumentů