Povinné školení řidičů

Přehled plánovaných termínů a základní informace o povinném školení řidičů.

Základní informace

Absolvování školení je povinné pro všechny, kteří v souvislosti se svojí činností na PřF UK realizují služební cesty automobilem (služebním i vlastním).

Všichni zájemci podají písemnou přihlášku poštou nebo e-mailem nejméně 1 den před termínem školení bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi (budova Hlavova 8, suterén, č. tel. 1167, e-mail simunep@natur.cuni.cz).

V případě on-line školení nestačí jen účast na tomto školení, ale je nutná i podepsaná písemná přihláška na školení. Přihlášku vyplňujte ve vlastním zájmu čitelně.
Formulář přihlášky na školení řidičů je umístěn na webových stránkách fakulty.

Školení bude provádět lektor provozu motorových vozidel Ing. Petr Frýdl. Ve výjimečných případech lze využít individuální mimořádné školení školitelem Ing. Frýdlem. Náklady na mimořádné školení pro jednoho účastníka jsou 500,- Kč a budou vybrány školitelem od účastníků v hotovosti na místě proti potvrzení.

Další možností je absolvovat individuální školení řidičů u firmy CIVOP. Toto školení se provádí písemnou formou-elektronicky. Náklady na toto školení hradí žadatel. Pro využití této možnosti je nutná domluva s bezpečnostním technikem fakulty. Toto školení je též možné použít i u řidičů – referentů cizích státních příslušníků.

Plánované termíny školení

Řádná povinná školení řidičů – referentů pro pracovní cesty automobilem v roce 2024 se konají on-line: