Volby do obou komor ASF PřF UK 2008 (volební období SKAS 2009-2011 a ZKAS 2009-2012)

Ve dnech 3. a 4. prosince 2008 na Přírodovědecké fakultě UK v Praze proběhly elektronickou formou volby do Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V této složce naleznete v abecedním pořadí životopisy a volební programy kandidátů roztříděné podle komor a volebních okrsků a odkaz na volební aplikaci. Prosíme, volte uvážlivě, neboť nový senát bude mj. volit nového děkana fakulty. V průběhu voleb zde bude odkaz do elektronické volební aplikace. Volby do zaměstnanecké komory biologického okrsku se musely opakovat.
Oficiální výsledky voleb do Akademického senátu PřF UK
Dne 5.12. 2008 se sešly okrskové volební komise, které provedly vyhodnocení voleb konaných 3. a 4.12. 2008 elektronickou formou.
Opakované volby do zaměstnanecké komory AS PřF UK v okrsku biologickém
Akademický senát 11. 12. 2008 schválil vyhlášení opakovaných voleb do zaměstnanecké komory AS PřF v okrsku biologickém a provedení voleb elektronickou formou.
Výsledky opakovaných voleb do zaměstnanecké komory Akademického senátu Přírodovědecké fakulty v biologickém okrsku
Volby do zaměstnanecké komory ASF PřF proběhly ve dnech 12. a 13. 1. 2009. Volební komise se sešla 14. 1. 2009 a provedla vyhodnocení voleb s následujícími výsledky.