Vyhlášení voleb

Vyhlášení voleb do Akademického senátu Univerzity Karlovy na volební období 2016-2019 na Přírodovědecké fakultě

Předsednictvo Akademického senátu UK vyhlásilo volby do ASUK na volební období 2016-2019 na Přírodovědecké fakultě. Voleni jsou dva členové ASUK z řad akademických pracovníků a dva z řad studentů.

Vyhlášení voleb

Za kandidáta může být navržen akademický pracovník nebo student, který je členem akademické obce fakulty. Navrhovat kandidáta může každý člen akademické obce fakulty. Termín pro podání písemného návrhu kandidatury pověřenému členovi dílčí volební komise (Jiří Hudeček, Katedra biochemie, Hlavova 8, jiri.hudecek@natur.cuni.cz) je pondělí 16. listopadu do 12:00.

Bude zřízen volební web pro představení kandidátů. Na webu budou zveřejněny životopisy a volební programy dodané kandidáty pověřeným členům dílčí volební komise Martinu Kuthanovi, (martin.kuthan@natur.cuni.cz) a Jiřímu Hudečkovi (jiri.hudecek@natur.cuni.cz) do středy 18. listopadu. Doporučený rozsah dodaných materiálů jsou maximálně dvě strany ve formátu pdf.

Akademický senát fakulty stanovil termín voleb na 25. a 26. listopadu 2015. Volby proběhnou prostřednictvím webové volební aplikace, která bude dostupná po dobu voleb.

Členové akademické obce fakulty, kteří jsou zároveň členy akademické obce jiné fakulty UK (např. studují zároveň na PřF a LF) si mohou zvolit, zda budou do AS UK volit na PřF nebo jiné fakultě. Pokud budou do ASUK volit na jiné fakultě, oznámí tuto skutečnost předsedovi Akademického senátu fakulty (Martin Kuthan, Katedra genetiky a mikrobiologie, Viničná 5, martin.kuthan@natur.cuni.cz) do pátku 20. listopadu 12:00. Předseda ASF je vyřadí ze seznamu voličů na Přírodovědecké fakultě.

Akademičtí pracovníci, kteří jsou zároveň studenty fakulty, budou zařazeni do seznamu voličů z řad akademických pracovníků. Pokud se rozhodnou, že chtějí volit kandidáty z řad studentů, oznámí tuto skutečnost předsedovi Akademického senátu fakulty (Martin Kuthan, Katedra genetiky a mikrobiologie, Viničná 5, martin.kuthan@natur.cuni.cz) do pátku 20. listopadu 12:00. Předseda ASF je vyřadí ze seznamu voličů z řad akademických pracovníků a zařadí je do seznamu voličů z řad studentů.

S případnými dotazy se můžete obracet na členy dílčí volební komise:

Vojtěch Havlíček (vojtech.havlicek@natur.cuni.cz)
Jiří Hudeček (jiri.hudecek@natur.cuni.cz)