Volba kandidáta na děkana a možnost diskuze nad jeho volebním programem

Akademický senát Přírodovědecké fakulty v souladu s platnými předpisy vyhlásil na svém červnovém zasedání volby kandidáta na děkana Přírodovědecké fakulty pro funkční období začínající v roce 2013.

Ve stanoveném termínu se přihlásil pouze jeden kandidát, současný děkan Prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc.

Akademický senát vyhlašuje diskusní setkání akademické obce s kandidátem na děkana, jež se uskuteční v úterý 6. listopadu 2012 od 15:40 do 17:00 v učebně CH2, Hlavova 8.

Na webu si lze přečíst životopis a volební program kandidáta, pod kterým lze (po přihlášení do CAS) diskutovat.

Volba kandidáta na děkana proběhne na zasedání Akademického senátu PřF UK ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 14:00 v učebně Pravá rýsovna, Albertov 6.

Publikováno: Čtvrtek 15.11.2012 13:35