Doplňovací volby do Studentské komory AS Přírodovědecké fakulty v geografickém volebním okrsku

Vypsání doplňovacích voleb do Studentské komory Akademického senátu PřF UK pro volební období 2013 - 2015 ve volebním okrsku geografie

Předsednictvo Akademického senátu Přírodovědecké fakulty v souladu s platnými předpisy vyhlásilo dne 15. listopadu 2012 doplňovací volby do Studentské komory Akademického senátu Přírodovědecké fakulty pro volební období 2013 - 2015 v geografickém volebním okrsku.

Harmonogram doplňovacích voleb:

• do 23. listopadu 2012 lze podávat kandidatury na podatelně fakulty (viz níže),
  • volební komise zveřejní seznam kandidátů, v nejkratším technicky možném termínu,
  • samotné doplňovací volby proběhnou elektronicky ve dnech 3. - 9. prosince 2012. Podrobnosti o průběhu budou průběžně zveřejňovány zde a na studentském webu.

Akademický senát fakulty na svém zasedání dne 15. listopadu 2012 schválil volební komisi ve složení:

Podání kandidatury musí obsahovat vlastnoručně podepsaný souhlas kandidáta s kandidaturou, podporu kandidatury od tří členů akademické obce (obsahující jméno a příjmení, studovaný obor či pracoviště a vlastnoruční podpis), stručný životopis a volební program.

Kandidatura se podává v obálce označené heslem "Volební komise - SKAS PřF" doručením na podatelnu fakulty. Zároveň je třeba dodat stručný životopis a volební program jako 1 elektronický soubor ve formátu PDF. Soubory zasílejte na adresy členů volební komise.

Pro účely voleb do Akademického senátu fakulty se studenti dělí do volebních okrsků dle studijních programů. Počet mandátů v okrsku byl stanoven podle Volebního a jednacího řádu Akademického senátu fakulty. Počet mandátů zůstává stejný jako v minulém volebním období (2010-2013).

Volební okrsek Geografický (studijní programy geografie, demografie a doktorské studijní programy na geografické sekci)

• 3 mandáty

Studenti učitelských kombinací vykonávají své aktivní i pasivní volební právo v okrscích, ve kterých je akreditován jejich studijní obor.

Publikováno: Pátek 23.11.2012 00:00