Albertov Comprehensive Days 2011 - Aktuality a příklady z praxe

Vzdělávací  workshop s certifikátem, 8. - 9.2.2011, Hlavova 8, Praha 2, posluchárna CH2

Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze ve spolupráci s Českou společností chemickou pokračuje v sérii pravidelných workshopů zaměřených na teorii a praxi prudce se rozvíjejících metod komprehenzivní chromatografie.
První část vzdělávacího workshopu je věnována komprehenzivní plynové chromatografii a jejím aplikacím, druhá  multidimenzionální a komprehenzivní kaplinové chromatografii a jejím aplikacím.
Workshop přinese informace o posledních trendech a o zajímavých aplikacích prostřednictvím přednášek významných českých i zahraničních odborníků, jež budou doplněny praktickými ukázkami aplikací s využitím nové moderní instrumentace instalované v laboratoři pokročilých separačních metod na Katedře analytické chemie PřF UK, pořízené z finančních prostředků Norských grantů.

Odbornými garanty semináře jsou za Českou společnost chemickou:

Prof. RNDr. Jiří Barek, CSc.,předseda Odborné skupiny analytické chemie
RNDr. Václav Kašička, CSc., předseda Odborné skupiny chromatografie a elektroforézy.

Více na:  http://www.natur.cuni.cz/chemie/analchem/veda-a-vyzkum/albertov-comprehensive-days-2011