Volba rektora Univerzity Karlovy|média|21.9.2017

ČT 24 | 21.9.2017 | 20:00 | Pořad: 90' ČT24

Kandidáti na rektora Univerzity Karlovy

Dva kandidáti se budou ucházet o funkci rektora Univerzity Karlovy. Další 4 roky by ve vedení mohl pokračovat Tomáš Zima. Soupeřit s ním bude biolog Jan Černý z přírodovědecké fakulty. Termín pro podání přihlášek skončil dnes večer. Samotná volba se uskuteční 20. října.

ČRO Radiožurnál | 21.9.2017 | 08:00 | Pořad: Ozvěny dne

Dnes je poslední možnost podat přihlášku na post rektora Karlovy univerzity

Dnes je poslední možnost podat přihlášku na post rektora Karlovy univerzityZájemci o funkci rektora Karlovy univerzity mají do 18. hodiny poslední možnost podat své přihlášky. Akademické senáty fakult zatím nominovaly dva kandidáty. Současného rektora Tomáše Zimu a profesora Přírodovědeckéfakulty Jana Černého. Kdo univerzitu povede na další 4 roky, bude jasné 20 října. A co by měl nový rektor splňovat, vysvětluje předseda akademického senátu Tomáš Nigrin.

ČRO Radiožurnál | 21.9.2017 | 18:00 | Pořad: Zprávy

Před pár minutami skončila lhůta pro podávání přihlášek na funkci rektora Karlovy Univerzity

Před pár minutami skončila lhůta pro podávání přihlášek na funkci rektora Karlovy Univerzity. Akademické senáty fakult nominovaly 2 kandidáty - současného rektora Tomáše Zimu a profesora Přírodovědecké fakulty Jana Černého. Jméno nového rektora vzejde z volby v pátek 20. října. Vítěz povede Karlovu Univerzitu 4 roky.

Publikováno: Pátek 22.09.2017 13:20

Kategorie: