V Brně proběhne veletrh práce pro zájemce o výzkum|novinky.cz | 3.11.2017 | Rubrika: Kariéra

Program MayDay Career day na Veletrhu práce pro zájemce o vědu a výzkum, který se uskuteční v úterý 7. listopadu v budově centra Ceitec v Univerzitním kampusu Brno-Bohunice, nabídne praktické workshopy, konzultace životopisů a prezentace vědeckých institucí, průmyslových a technologických firem. Akce je určena pro mladé vědecké pracovníky se zájmem o profesní rozvoj, vstup bude zdarma.

Cílem veletrhu je seznámit studenty i absolventy vysokých škol s kariérními možnostmi a pracovním uplatněním ve vědecko-výzkumné sféře v ČR i zahraničí. Návštěvníkům pomohou vystavovatelé z Akademie věd ČR, inovačních firem a dalších institucí.

(...)

Mezi vystavovateli se objeví kupříkladu firmy BEKO Engineering, Škoda, Barum Contitnental, Marie Curie Alumni Association, dále Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Ústav experimentální medicíny Akademie věd ČR nebo pražské Informační centrum DAAD.

Publikováno: Pondělí 06.11.2017 12:25

Kategorie: