Sýkorka. V designové budce - Metro | 11.4.2016 | Rubrika: Praha, Botanická zahrada

Pro příznivce pomalých záběrů a života zvířat připravila internetová televize Slow TV další přenos. Pro mnohé, kteří si zvykli v „pomalé“ televizi sledovat odlet letadel, odjezdy z hlavního nádraží nebo jízdu mazací tramvaje Prahou, to bude velké překvapení. Tentoktát díky kameře můžete sledovat hnízdění párečku sýkorek modřinek v prvním ptačím hotelu. Nejedná se o běžné ptačí budky, interiér pro sýkorky navrhla Harddecore Gallery, díky čemuž jsou apartmány vybaveny moderním linem, plakáty, designovou policí či svítidlem. Budky v růžové a modré jsou umístěny v klidném prostředí Botanické zahradyPřírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy na Albertově. Modrý apartmán prvního hotelu pro ptactvo je umístěný na túji a je již obsazen párečken sýkorek. Růžový, umístěný na jabloni, ještě čeká na nové nájemníky.
Přenos můžete sledovat živě na slowtv.playtvak.cz

Publikováno: Neděle 17.04.2016 12:25

Kategorie: