Funkce kapitána? Možná častěji komunikuji s trenérem a rozhodčími, usmívá se Matěj Velebil|Příbramský deník | 13.1.2018 | Rubrika: Příbramsko - Sport | Strana: 14

Dalším hostem on-line rozhovoru Příbramského Deníku byl Matěj Velebil. Kapitán basketbalistů Příbrami, který se věnuje také tenisu a národní házené. Všestranný sportovec a velký sportovní fanoušek odpovídal na otázky čtenářů a prozradil několik zajímavostí, nejen ze svého sportovního života.

* Matěji, jste profesionálním sportovcem nebo se všem sportům věnujete na amatérské či poloprofesionální úrovni? Případně jaké je vaše civilní povolání?

Všechny sporty provozuji amatérsky. Studuji dvou obor na Fakultě tělovýchovy a sportu a geografii na Přírodovědecké fakultěna UK v Praze.

Publikováno: Pondělí 15.01.2018 12:50

Kategorie: