„Udržet tu vzdělané, lékaře a dál přitvrdit u zneužívačů dávek“ Mladá fronta DNES | 12.10.2017 | Rubrika: Severní Čechy | Strana: 18

Mladí lidé musejí vidět v kraji svou perspektivu, aby tu chtěli žít a posouvat ho dál. Řadu věcí už jsme rozjeli, bude to stát miliardy, ale musíme je najít, říká ministr životního prostředí a krajský volební lídr hnutí ANO Richard Brabec.

(...)

Richard Brabec (1966) Rodák z Kladna, vystudoval geologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Pracoval v řadě průmyslových podniků včetně Unipetrolu, Spolany či Lovochemie, kde byl v letech 2005–2011 generálním ředitel. Byl v ODS a Unii svobody, dnes je členem a od letošního února i místopředsedou hnutí ANO. Od ledna 2014 je ministrem životního prostředí a letošního května první místopředseda vlády.

Publikováno: Čtvrtek 12.10.2017 13:25

Kategorie: