E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníH2020 Twinning: Seminář k přípravě projektů (19/6/2019)

Technologické centrum AV ČR pořádá Seminář k přípravě projektů Twinning (uzávěrka 14. 11. 2019) programu Horizont 2020, části Spreading Excellence and Widening Participation.

Kdy: 19. 6. 2019 (10:00-15:30)
Kde: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha

Informace o akci s odkazem pro registraci – registrace možná do 17. 6. 2019.
Předběžný program.

Záměrem semináře je seznámit účastníky se zásadami přípravy projektového návrhu do aktuální výzvy Twinning. Účastníci získají informace o přípravě jednotlivých částí návrhu, finančních specifikách a nezbytných strategiích, které musí být v návrhu zmíněny. Představeny budou rovněž statistické výstupy prvních výzev, pohled hodnotitelů (nejčastější chyby), průběh hodnotícího procesu a zkušenosti několika úspěšných českých žadatelů.

Projekt Twinning má napomoci zvýšení úrovně výzkumu ve vybraném oboru na koordinující instituci z tzv. Widening Country (mezi které patří i ČR) a to prostřednictvím transferu poznatků a nejlepších praxí od minimálně 2 špičkových zahraničních výzkumných institucí zapojených do projektu jako partneři. Projekty nejsou určeny k financování výzkumu samotného, financují se „měkké aktivity“, například pořádání školení a workshopů, krátkodobé návštěvy, výměnné pobyty atd.

Pokud uvažujete o podání projektového návrhu do aktuální výzvy Twinning, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději do začátku července Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), abychom včas naplánovali všechny kroky nezbytné před podáním žádosti.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 17. 5. 2019.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Pátek 17.05.2019 10:50

Akce dokumentů