E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníProgram TRIO: seminář k veřejné soutěži (září 2018)

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) pořádá informační seminář ke 4. veřejné soutěži programu TRIO. Seminář proběhne v následujících termínech:

Kdy: 17. 9. 2018; 19. 9. 2018; 24. 9. 2018; 25. 9. 2018 (vždy od 10:00)
Kde: Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1

Informace o akci a odkaz pro registraci.

Účelem semináře je seznámit účastníky se základními podmínkami soutěže a upozornit na rozdíly proti třetí veřejné soutěži v programu TRIO, případně dát prostor pro dotazy k nejasnostem v zadávací dokumentaci.

Fakultní aktualita k veřejné soutěži TRIO.

Pokud se plánujete zapojit do žádosti předkládané do této soutěže, kontaktujte prosím co nejdříve Oddělení projektového řízení (Romana Hogenová, romana.hogenova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas připravit potřebné přílohy žádosti.

TRIO je programem na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje se zaměřením na klíčové technologie (Key Enabling Technologies, KETs) jako jsou fotonika, mikroelektronika a nanoelektronika, nanotechnologie, průmyslové biotechnologie, pokročilé materiály a pokročilé výrobní technologie.

Uchazeči o podporu mohou být pouze podniky (v roli koordinátora), které řeší projekt v účinné spolupráci s alespoň jednou výzkumnou organizací. Jeden podnik může do soutěže předkládat v roli koordinátora maximálně 2 žádosti. Intenzita podpory je maximálně 70% celkových uznaných nákladů.

Kontaktní osoba pro program TRIO na Přírodovědecké fakultě: Romana Hogenová.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 5. 9. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Středa 05.09.2018 12:45

Akce dokumentů