E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníTA ČR: Dotazník – zapojení do dalších programů podpory mezinárodních projektů

Technologická agentura ČR (TA ČR) je aktuálně zapojena do tří programů COFUND (CHIST-ERA, Gender-Net Plus a M-era.Net). TA ČR nyní zvažuje své zapojení do dalších programů COFUND. Z toho důvodu zveřejnila dotazník, prostřednictvím kterého mohou potenciální čeští řešitelé TA ČR informovat o tom, o zapojení do kterých dalších projektů COFUND by potenciálně měli zájem. Dotazník lze vyplnit do 9. 3. 2018.

Programy COFUND jsou mezinárodní konsorcia poskytovatelů, které společně financují mezinárodní výzkumné projekty zaměřené na určitou tematickou oblast. Do projektů financovaných z daného programu COFUND se mohou zapojit pouze subjekty, které mají nárok na financování od svého národního poskytovatele, který se na tomto konkrétním programu COFUND podílí.

Zapojení TA ČR do dalších programů COFUND by tak českým subjektům otevřelo možnost účastnit se mezinárodních projektů financovaných z těchto programů a tak navázat nebo prohloubit výzkumné spolupráce se zahraničními partnery. (Zapojení do projektů financovaných z programů COFUND bývá například doporučováno jako předstupeň k zapojení do mezinárodních výzkumných projektů programu Horizont 2020 nebo jeho nástupce).

Odkaz na dotazník TA ČR (vyplnění by mělo trvat cca 7 minut).
Informace převzata ze stránek TA ČR – zdroj.

 

Aktuality Přírodovědecké fakulty o otevřených/připravovaných výzvách programů COFUND
s účastí TA ČR:

Kontaktní osoba pro výzvy programů COFUND na Přírodovědecké fakultě: 
Ludmila Součková (Müllerová).

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 23. 2. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 23.02.2018 14:15

Akce dokumentů