Seminář na PřF: Příležitosti v H2020 - klima, životní prostředí, zemědělství, suroviny

Oddělení projektového řízení ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR pořádají seminář Aktuální příležitosti v programu Horizont 2020: klima, životní prostředí, zemědělství, suroviny.

Kdy: středa 24. 5. 2017 (10:00-12:00)
Kde: Mineralogická posluchárna, Albertov 6, 1. patro (mapa)
Pozvánka.

Prosíme zájemce o účast, aby se předem zaregistrovali. Registrace na seminář.
Akce je otevřená i pro zájemce mimo Přírodovědeckou fakultu.

Program Horizont 2020 je největším programem na podporu výzkumu v Evropě. Konkrétní témata, která budou programem financována v období 2018-2020 budou oficiálně zveřejněna až na podzim 2017. Už teď se ale na našem semináři můžete dozvědět předběžné informace o plánovaných tématech v oblastech:

Dále se na semináři dozvíte základní informace o mezinárodních projektech financovaných z programu Horizont 2020 (Research and Innovation ActionInnovation actionCoordination and support action) a některé rady, jak se zapojit do projektového konsorcia.

Na semináři vystoupí Mgr. Jana Čejková z Technologického centra AV ČR, národní kontakt pro program Horizont 2020, část Climate Action, Environment, Resource Efficiency and Raw Materials.

Kontakt na organizátora: Ludmila Müllerová (ludmila.mullerova@natur.cuni.cz)

Kontaktní osoby pro program Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 11. 5. 2017.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 11.05.2017 09:40