Informační seminář: Erasmus+ Strategická partnerství (16/1/2019)

Dům zahraniční spolupráce (DZS) pořádá informační seminář pro žadatele o projekty Strategická partnerství (Strategic Partnerships in the field of Education, Training and Youth) v rámci programu Erasmus+, klíčová akce 2.

Kdy: 16. 1. 2019 (9:30-16:00)
Kde: Dům zahraniční spolupráce, Na Poříčí 1035/4, Praha 1.
         Krajský úřad – Středočeský kraj, Zborovská 81/11, Praha 5

Informace o akci a registrace.

Cílem semináře je:

• informovat instituce o možnostech zapojení do projektů strategického partnerství ve vysokoškolském vzdělávání,
  • upozornit na dokumenty vztahující se k výzvě 2019, seznámit účastníky se s žádostí o grant a postupem jejího předložení,
  • diskutovat s řešiteli běžících projektů příklady dobré praxe.

V rámci projektů Strategická partnerství jsou podporovány dlouhodobé mobilitykombinované mobility spojující krátkodobou fyzickou mobilitu s virtuální mobilitou, krátkodobé intenzivní studijní programy, krátkodobé společné vzdělávací akce pro pracovníky – projekt může kombinovat řadu těchto akcí, nebo může například zahrnovat jenom jeden krátkodobý intenzivní studijní program. Do projektu musí být zapojeny minimálně 3 organizace ze 3 různých programových zemí. Nejbližší uzávěrka je 21. 3. 2019 (opakuje se každoročně v přibližně stejnou dobu).
Informace pro žadatele na stránkách Domu zahraniční spolupráce.
(Uzávěrky všech výzev Erasmus+ v roce 2019 a interní pokyny).

Kontaktní osoba pro Strategická partnerství na Přírodovědecké fakultě: Pavla Pousková.

Pokud plánujete podání návrhu projektu, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení podpory vědy (Pavla Pousková), aby bylo možné včas zajistit administrativní náležitosti žádosti.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 3. 1. 2019.
Úprava 9. 1. 2019 (změna místa konání).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 03.01.2019 11:00