E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNational Institutes of Health (NIH): nové grantové výzvy

Americká instituce National Institutes of Health (NIH) vypisuje řadu grantových výzev v oblasti výzkumu zdraví. Do některých z nich mohou podávat přihlášky i instituce mimo USA. V této aktualitě najdete seznam výzev publikovaných 15. 4. – 12. 5. 2017 s vloženými odkazy na podrobné informace o dané výzvě - tematické zaměření, uzávěrka, odkaz na informace o grantovém schématu. (Neuvádím zde například výzvy zaměřené na klinické zkoušky, na čistě lékařský výzkum nebo výslovně určené pro vědce z Afriky - všechny aktuálně otevřené výzvy NIH najdete na stránkách All Active Requests for ApplicationsAll Active Program Announcements a Parent Announcements.)

Zveřejněné výzvy:

Poznámka: Pokud je k jednomu tématu otevřeno více grantových schémat, je v seznamu výše uveden odkaz pouze na jedno z nich. Informace o dalších grantových schématech k danému tématu najdete pod „Companion Funding Opportunity“.

Dále jsou na portálu NIH publikovány Parent Announcements - tematicky široké výzvy (samozřejmě zaměřené na výzkum související se zdravím) otevřené až 3 roky s průběžnými uzávěrkami (standard due dates). Zde jsou odkazy na Parent Announcements, do kterých mohou podávat přihlášky i instituce mimo USA:

Pro výzvy NIH nejsou vypracovány interní pokyny pro Přírodovědeckou fakultu, v případě zájmu o podání projektového návrhu nás prosím kontaktujte (na ludmila.mullerova@natur.cuni.cz) co nejdříve, minimálně 4 týdny před uzávěrkou, aby bylo možné včas nastudovat zadávací dokumentaci.

Další informace:

 

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 15. 5. 2017.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom

Publikováno: Pondělí 15.05.2017 11:15

Akce dokumentů